SINIRLARI AŞTIK ! Euromoney, EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlığı

Şirketimiz EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık AŞ, eğitim faaliyetleri de bulunan  finans dünyasının en prestijli yayınlarından İngiliz Euromoney dergisi tarafından düzenlenen Euromoney's Real Estate Awards 2011” ödüllerinde  “Değerleme Alanında Türkiye’nin En İyisi” seçildi. Bu seçim,  gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren  şirketlerin çok geniş katılımıyla gerçekleştirilen bir oylama ve anket çalışması sonucunda yapılıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Şirket Ortağı ve Genel Müdürü Cansel Turgut YAZICI, şirketin çalışanlarının gayrimenkul sektöründe çok uzun yıllardan beri tecrübeleri olan bir kadrodan oluştuğunu belirtti. Yazıcı, EVA ‘nın sadece değerleme alanında değil; gayrimenkul projelerinin fizibilitesi; gayrimenkule dayalı hak ve faydaların değerlemesi;  konut , alışveriş merkezi, otel sektörü alanlarında araştırma ve raporlama çalışmaları yaptığını ifade etti. Şirketin Türkiye’de yatırım yapmak isteyen hem yerli hem de yabancı kurum ve kuruluşlara sektörde öncü konumuyla danışmanlık hizmeti verdiğini,  aynı zamanda gayrimenkul sektörüne yönelik yayınlar da ürettiğini söyledi.

Aldığımız bu ödülle “SINIRLARI DA AŞTIK” diyen YAZICI, Türkiye’de artık değerleme sistemine olan güven oturmuştur, Türk kökenli değerleme kurumları da artık Türkiye’de görev alan yabancı kökenli değerleme kurumları kadar itibar görmektedir, bu  ödül buna en güzel örnektir dedi.

2011  Best Real Estate Advisory Firm, Valuation – Turkey

EVA Real Estate Appraisal Company

Euromoney