Business Volley Cup Bahar Sezonu Şampiyonu EVA Gayrimenkul Değerleme Oldu

 

Business Volley Cup Bahar Sezonu

Şampiyonu EVA Gayrimenkul Değerleme oldu

 

EVA Gayrimenkul Değerleme, İzmir  Business Volley Cup bahar sezonunda 10 şirket takımı arasında geçen zorlu mücadelenin ardından şampiyonluk kupasının kazananı oldu.

 

Kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan voleybol takımlarının katılımıyla organize edilen Business Volley Cup, Bahar ve Güz sezonu olmak üzere Mart ve Ekim aylarında yılda iki kez düzenleniyor. “Şirketlerin filelerdeki yükselişi” sloganıyla Kurumsal sporlarda profesyonel voleybol organizasyonu olma özelliği taşıyan ve prestij ligi konumunda bulunan Business Volley Cup‘ta İzmir Bahar Sezonu Şampiyonluğunu EVA Gayrimenkul Değerleme kazandı.

 

İzmir Karşıyaka Zübeyde Hanım Arena‘da gerçekleştirilen ve 10 kurumsal şirket takımının mücadele ettiği organizasyonda; Egedeniz Textile, Teka, Dr. Oetker, Türk Telekom, TCDD, MM Graphia, EVA GYD, Petkim, Ege Hazır Yiyecek ve MSC Medlog yer aldı. Kupanın finalinde kıran kırana geçen bir maçla EVA Gayrimenkul Değerleme Voleybol Takımı, geçen yılın şampiyonu Türk Telekom‘u yenerek kupaya hak kazandı.  

 

EVA takımından Bahar Şenyurdasev en fazla sahada yer alan Kadın Kategorisinde ödül alırken , EVA Takım Kaptanı Ufuk Genç ise en fazla sayı yapan oyuncu ödülünü göğüsledi.

 

Şampiyon olmaktan ve aldıkları ödüllerden büyük mutluluk duyduklarını belirten EVA Gayrimenkul Değerleme İzmir Bölge Müdürü Filiz Akkaya,  “3 aylık maç serüveni ve özverili antrenmanlar sonucunda şirket olarak tüm çalışanlarımızla birlikte takım ruhumuzu ortaya koyarak kupayı göğüsledik“ görüşünü paylaştı. Takım Kaptanı   Ufuk  Genç ise “ Çalıştık , antreman yaptık, ofisteki ekip çalışmasını sahaya taşıdık ve başardık” diye ekledi.