Genel Müdürümüz Cansel Şirin Yazıcı 12.05.2012 Tarihinde UPYE'nin Düzenlediği

UPYE

Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü (UPYE) tarafından Boğaziçi Üniversitesi`nde gerçekleştirilen “İnşaat Sektöründe Maliyet Yönetimi” konulu seminerde, inşaat sektöründeki planlama ve maliyetin yönetiminin önemi konuşmacılar tarafından tartışıldı. Açılışta konuşan UPYE Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Sait Cülfik, projelerin başarılı olabilmesi için bu sürecin iyi yönetilmesi gerektiğini ifade etti.
 
Boğaziçi Üniversitesi ve UPYE tarafından ortaklaşa düzenlenen “İnşaat Sektöründe Maliyet Yönetimi” semineri sektör temsilcileri tarafından yoğun ilgi gördü. Seminere inşaat sektöründen yaklaşık 400 kişi katıldı.   
 
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Albert Long Hall (Saatli Bina) Büyük Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminerin açılışında konuşan UPYE Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Sait Cülfik, 2010 yılında kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan enstitü olarak son 2 yılda ülkede proje yönetimiyle ilgili çalışmaların daha etkin uygulanmasına katkı sağladıklarını, UPYE olarak da son 2 yılda bu ve benzeri 10 konferans düzenlediklerini belirtti.
 Eva Değerleme UPYE

Eva Gayrimenkul UPYE

Eva Gayrimenkul UPYE         

EVA Gayrimenkul Değerleme UPYE

UPYE